Nedim Atilla nın Food in Live Dergisindeki yazılarına bu linkten ulaşabilirsiniz.
Nedim Atilla 'ya Twitter 'dan da ulaşabilirsiniz

Giriş Formu


Parolamı unuttum?
Hesabınız yok mu? Kayıt Ol
nedim atilla
Anasayfa
Her gün zehir tüketiyoruz! Farkında mısınız?
Cuma, 01 Nisan 2016
Gıda ve gerçek gıda üzerine yazmanın bir “yurttaşlık görevi” haline geldiği günlerden geçiyoruz. Son dönemdeki yazılarımıza gelen tepkilerden anladığım bu. Son yazılarımızın sosyal medyadaki paylaşım oranları yazının altındaki kutucuklarda okunuyor. Öyleyse yazmaya devam…
Devamını oku...
 
İyi ve temiz zeytinyağı
Cuma, 01 Nisan 2016
Ege’de Sonsöz’e yazdığımız yazılar genellikle ilgi görüyor ama gıda yazılarının aldığı tepkiler inanın beni bile şaşırtıyor. Bu nedenle sadece gıda üzerine “iyi-temiz-adil” yazılar yazmak gerekli diye düşünüyorum. 1 Şubat pazartesi günü yayımlanan ,“zeytinyağı sahtekarları” yazımıza hem doğrudan hem de sosyal medya üzerinden kritikler geldi ve hepsi de bizi yeni düşüncelere itti.
Devamını oku...
 
Zeytinyağı sahtekarları
Cuma, 01 Nisan 2016
Önce Ege Bölgesi Sanayi Odası yönetimini kutlayarak başlayalım yazıya... Geçen Pazartesi günü toplanan EBSO Meclisi’nde Yönetim Kurulu Başkan Vekili İbrahim Gökçüoğlu, odanın Disiplin Kurulu’nu çok uzun bir aradan sonra devreye soktuklarını ve zeytinyağında sahtekârlık yaptıkları Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından açıklanan EBSO üyesi şirketin-kurumun cezalandırılacağını açıkladı.
Devamını oku...
 
Büyük Mübadelenin 93. Yılında
Cuma, 01 Nisan 2016
Bu hafta Mübadele haftası… Geçen hafta İstanbul’da iki Mübadele etkinliğinin konuşmacısıydık. Geçen cumartesi akşamı da TCF Yemek Sanatları Merkezi’nde (YESAM) çok lezzetli bir “Mübadil Yemekleri Gecesi” yaşadık. Yarın İzmir’deki etkinliklerdeyiz, saat 14.00’de APİKAM’da, saat 17.30’da da Selçuk Yedi Bilgeler’de konuşacağız… Bekleriz…
Devamını oku...
 
Faşistliğe yeni başlayacaklara
Cuma, 01 Nisan 2016

Bugün 27 Ocak…

Birleşmiş Milletler Genel Kurulu Kasım 2005’te aldığı bir kararla, Kızıl Ordu’nun 1945 yılında, Auschwitz-Birkenau ölüm kampı kompleksini ele geçirdiği tarih olan 27 Ocak gününü, Uluslararası Holokost Kurbanlarını Anma Günü ilan etti.

Devamını oku...
 
Gıda düşmanları canımıza kastediyor
Cuma, 01 Nisan 2016
İnsanlarda beslenme şekli ve beslenme yanlışları, öncelikle şu dört ölüm nedenine yol açıyor: kalp, kanser, inme ve diyabet.  Sürdürülebilir sağlıklı hali desteklemek için en iyi beslenme şekli nedir?  Bunun cevabı sağlıktan ne anladığınıza bağlıdır.
Devamını oku...
 
<< Başa Dön < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 19 - 24 of 780

 

Yeni günlük yazılar

 

Popüler