Nedim Atilla nın Food in Live Dergisindeki yazılarına bu linkten ulaşabilirsiniz.
Nedim Atilla 'ya Twitter 'dan da ulaşabilirsiniz
nedim atilla
Anasayfa arrow Etkinlikler arrow BAŞKAN GÜRÜN ÖDÜLÜNÜ ALDI
BAŞKAN GÜRÜN ÖDÜLÜNÜ ALDI Yazdır E-posta
Salı, 14 Ağustos 2007

•    Şehir ve Başkan Dergisi tarafından düzenlene yarışmada gazetecilerin oylarıyla Yılın İl Belediye Başkanı seçilen Muğla Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün ödülünü düzenlenen törenle aldı.
•    Muğla’daki 61 belediye arasında Milas, Fethiye ve Yalıkavak belediye başkanları da başarılarıyla ödül aldılar.
Şehir ve Başkan Dergisi’nin her yıl düzenlediği en başarılı belediye başkanları arasında, gazetecilerin oylarıyla Yılın İl Belediye Başkanı seçilen Muğla Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, ödülünü İzmir’de düzenlenen törenle aldı.
Bu yıl ikinci kez yılın il belediye başkanı seçilen Dr. Osman Gürün, “Bu ödülünü, gazetecilerin oylarıyla almak ayrı bir onurdur. Ödülü, bütün hemşerilerim adına alıyorum” diye konuştu.
İzmir Valisi Yusuf Ziya Göksu, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ile Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki ve Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek’in de katıldığı tören İzmir İsmet İnönü Kültür Merkezi’nde yapıldı. Törende ödülünü Akşam Gazetesi Ege Bölge Temsilcisi Nedim Atilla’nın elinden alan Muğla Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, “Belediye Başkanlığı zor ve meşakkatli bir iştir. Mesai saati olmaksızın, beldenin bütün ihtiyaçlarını karşılamak üzere bir koşturmacanın içindeyiz. Bu zorlu görevde, gazetecilerin oylarıyla ödüle layık görülmek büyük bir onurdur” diye konuştu. Gürün, ödülü hemşerileri adına aldığını da söyledi.
Öte yandan aynı dergi tarafından düzenlenen yarışmada da Milas Belediye Başkanı Fevzi Topuz ile Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatçi ve Yalıkavak Belediye Başkanı Mustafa Saruhan da başarılı çalışmalarından dolayı ödüle layık görüldü.
 
< Önceki   Sonraki >