Nedim Atilla nın Food in Live Dergisindeki yazılarına bu linkten ulaşabilirsiniz.
Nedim Atilla 'ya Twitter 'dan da ulaşabilirsiniz
nedim atilla
Anasayfa arrow Ege 'de Son Söz
Ege 'de Son Söz
#izmirdeoluyor Yazdır E-posta
Cuma, 01 Nisan 2016
İzmirli genç mimar H. Cenk Dereli’den güzel bir mesaj aldım. Cenk’i çocukluğundan beri tanırım, 25 yıla yakın zamandır görüştüğüm ve sevdiğim bir ailenin bireyi. Küçük yaşlardan beri babası Sabri Dereli, rahmetli Şükrü Tül ve bendenizin ‘İzmir’ üzerine yaptığımız sohbetleri ilgiyle dinlediğini gayet iyi hatırlıyorum.
Devamını oku...
 
Her gün zehir tüketiyoruz! Farkında mısınız? Yazdır E-posta
Cuma, 01 Nisan 2016
Gıda ve gerçek gıda üzerine yazmanın bir “yurttaşlık görevi” haline geldiği günlerden geçiyoruz. Son dönemdeki yazılarımıza gelen tepkilerden anladığım bu. Son yazılarımızın sosyal medyadaki paylaşım oranları yazının altındaki kutucuklarda okunuyor. Öyleyse yazmaya devam…
Devamını oku...
 
İyi ve temiz zeytinyağı Yazdır E-posta
Cuma, 01 Nisan 2016
Ege’de Sonsöz’e yazdığımız yazılar genellikle ilgi görüyor ama gıda yazılarının aldığı tepkiler inanın beni bile şaşırtıyor. Bu nedenle sadece gıda üzerine “iyi-temiz-adil” yazılar yazmak gerekli diye düşünüyorum. 1 Şubat pazartesi günü yayımlanan ,“zeytinyağı sahtekarları” yazımıza hem doğrudan hem de sosyal medya üzerinden kritikler geldi ve hepsi de bizi yeni düşüncelere itti.
Devamını oku...
 
Zeytinyağı sahtekarları Yazdır E-posta
Cuma, 01 Nisan 2016
Önce Ege Bölgesi Sanayi Odası yönetimini kutlayarak başlayalım yazıya... Geçen Pazartesi günü toplanan EBSO Meclisi’nde Yönetim Kurulu Başkan Vekili İbrahim Gökçüoğlu, odanın Disiplin Kurulu’nu çok uzun bir aradan sonra devreye soktuklarını ve zeytinyağında sahtekârlık yaptıkları Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından açıklanan EBSO üyesi şirketin-kurumun cezalandırılacağını açıkladı.
Devamını oku...
 
Büyük Mübadelenin 93. Yılında Yazdır E-posta
Cuma, 01 Nisan 2016
Bu hafta Mübadele haftası… Geçen hafta İstanbul’da iki Mübadele etkinliğinin konuşmacısıydık. Geçen cumartesi akşamı da TCF Yemek Sanatları Merkezi’nde (YESAM) çok lezzetli bir “Mübadil Yemekleri Gecesi” yaşadık. Yarın İzmir’deki etkinliklerdeyiz, saat 14.00’de APİKAM’da, saat 17.30’da da Selçuk Yedi Bilgeler’de konuşacağız… Bekleriz…
Devamını oku...
 
<< Başa Dön < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 19 - 27 of 57